Chryso'nun Yapı Magazin'de Röportajı Yayınlandı

CHRYSO Satış ve Pazarlama Direktörü Rıza Altınsoy ve Bölge Pazarlama Direktörü Neşe Alp Demircan, şirketin entegrasyonu, iş süreçlerindeki gelişmeler, ürün gamındaki yenilikler ve özellikle zorlu agregalar için sundukları çözümler hakkında bir röportaj verdiler.

CHRYSO Satış ve Pazarlama Direktörü Rıza Altınsoy ve Bölge Pazarlama Direktörü Neşe Alp Demircan, şirketin entegrasyonu, iş süreçlerindeki gelişmeler, ürün gamındaki yenilikler ve özellikle zorlu agregalar için sundukları çözümler hakkında bir röportaj verdiler. Röportajda, doğal kaynakların azalmasıyla ortaya çıkan agrega sorunlarına karşı geliştirdikleri QUAD Teknolojisi ile sağladıkları çözümler ve özellikle deprem sonrası inşaat projelerinde karşılaşılan agrega sorunlarına yönelik çözümleri üzerinde durdular.

Ayrıca, CHRYSO'nun sürdürülebilirlik alanındaki çalışmaları ve yenilenebilir enerji yatırımları, düşük karbonlu beton geliştirme çabaları, çimento performansını iyileştirmek için sundukları çözümler ve su tasarrufuna yönelik projeleri ele alındı. Röportajda, CHRYSO'nun çimento ve beton sektöründeki lider konumu, küresel pazar değerlendirmesi ve Saint-Gobain ile GCP'nin birleşmesinin getirdiği avantajlar da vurgulandı.

Son olarak, CHRYSO'nun 2023 yılında gösterdiği büyüme ve başarıların yanı sıra, 2024 için planlanan yeni projeler ve yatırımlar da röportajın odak noktalarından biri oldu.

Röportajın tamamını okumak için tıklayın.