Sürdürülebilirlik

Her hareketimize temel oluşturan bir amacımız var: “Making the world a better home” İnşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm markalarımız için amacımızı stratejik bir taahhüde ve somut eylemlere dönüştürüyoruz:

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Yapı Çözümleri

  1. Gezegenimiz üzerindeki etkileri azaltan, insanların sağlığını ve konforunu artıran, maliyetleri düşüren ve değeri artırılmış daha iyi binaların tasarlanmasına, inşaa edilmesine ve yenilenmesine yardımcı olmak ve yenilik yapmak için yanınızda olmak;
  2. Sizlere binaların performanslarını iyileştirmek ve daha sürdürülebilir olmalarını sağlamak için yenilikçi çözümler sunmak 
  3. Sektörümüzün dönüşümünü hızlandırmak için daha iyisini inşaa etmede öncü olmak

350 yılı aşkın geçmişimiz ile farklı iş kollarımız, uzman markalarımız ve becerilerimiz arasındaki sinerji sayesinde daha iyisini inşaa ettiğimiz için tercih ettiğiniz bir iş ortağı olmak istiyoruz.

Odak alanlarımız

Odak alanlarımız

Gezegen İçin Daha İyisi

brandon-green

Gezegenimizin karşı karşıya olduğu büyük zorluklarla mücadele etmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaattan binaların yıkılmasına kadar sunduğumuz çözümler ve servisler, inşaat sektörünün çevre üzerindeki etkisini azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

İnsanlar İçin Daha İyisi

Saint-Gobain'de sürdürülebilirlik sadece gezegen için değil aynı zamanda insanlar için de daha iyisini önemsemektir. Hem bina sakinleri hem de ürünlerimizi uygulayanlar için sağlıkla ilgili tehlikeleri azaltırken konforlarını artırırız.

Ayrıntılı bilgi:

İnsanlar için daha iyisi

Saint-Gobain sürdürülebilir kalkınma için çalışan enstitüleri desteklemektedir.

Partnerlerimiz:

Logolar