SAINT-GOBAIN’de İnovasyon

AR&GE ve inovasyon Saint-Gobain stratejisinin kalbinde yer almaktadır. Grup bünyesindeki araştırmalar fark yaratacak buluşlara ve sürekli olarak geliştirilen ürün, süreç ve servislere odaklanmaktadır.

YENİLİK

Saint-Gobain'de İnovasyon

 
4SAINT-GOBAIN
ÜRÜNÜNDEN
1'i
BUGÜN SATILAN HER 4 ÜRÜNDEN 1'İNİN
SON 5 YILDA GELİŞTİRİLDİĞİNİ
BİLİYOR MUYDUNUZ?
450m
EURO
AR&GE YATIRIMI
900'e
YAKIN
PROJE
HER YIL
400'den
FAZLA
PATENT BAŞVURUSU
3700
AR&GE ÇALIŞANI
8
ARAŞTIRMA
MERKEZİ

2018-19 Saint GobainSaint-Gobain, Clarivate Analytics’in 2018 - 19 yılında dünya çapında belirlediği En İnovatif Firmalar listesinde, ilk 100 şirketin içerisinde yer almaktadır.

Saint-Gobain yetenekli çalışanlarının vizyonundan, farklı pazarlardan ve değişen müşteri ihtiyaçlarından elde ettiği bakış açıları ile kendini geliştirmeye devam etmekte ve sınırlarını günden güne genişletmektedir.

Saint-Gobain AR&GE merkezleri; dünyanın çeşitli kıtalarında, farklı uzmanlıklar üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

AR&GE MERKEZLERİ İÇİN TIKLAYINIZ  

YENİLİK BÜYÜME HIZININ MOTORUDUR

NasaCam üretiminden uzayın erişimine kadar Saint-Gobain çalışanları, firmamızı sürekli olarak diğer firmalardan bir adım ileri taşıyarak, sınırları genişletiyorlar.

Saint-Gobain tarafından yürütülen bilimsel araştırmalar (AR&GE) her bir birey için yaşam kalitesini artırmak adına çözümlere odaklanır.

Grup, araştırma çalışmaları adına, dünyanın birçok ülkesinde yer alan üniversiteler ile Saint-Gobain Üniversite ağı (SUN) kapsamında işbirliği geliştirerek, ortaklık yaratır.

Bütün dünyadaki özgün yeteneklerle çalışmak, yerel ihtiyaçlara hitap eden çözümlere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Çünkü, örneğin Çin’de ve Almanya’da inşa edilen binalar aynı değildir.