MULTİ KONFOR

Multi Konfor, binalarda esnek tasarım çözümlerine olanak verir. Ayrıca masif, ahşap, çelik, betonarme konstrüksiyon, hangisi olursa olsun, her yapı tipine uygulanabilir. 

MULTİ KONFOR

Saint-Gobain Multi Konfor

MulticomfortMulti Konfor; neredeyse sıfıra yakın enerji kullanımını hedefleyen, sürdürülebilir, ekolojik, ekonomik ve sosyal etmenleri göz önünde bulunduran, yüksek enerji tasarrufuyla birlikte maksimum ısıl konfor sunan, kusursuz akustik ve görsel konfor ile kaliteli iç ortam havası, yangın korunumu ve güvenliği sağlayan binalardır.

Sayısal verilerin ışığında Multi Konfor Binalar;
25%
Enerji Tasarrufu
25%
Katı Atık Tasarrufu
20%
Su Tüketimi
30%
Doğaya Saygılı Gaz Emisyonu

Multi Konfor, binalarda esnek tasarım çözümlerine olanak verir. Ayrıca masif, ahşap, çelik, betonarme konstrüksiyon, hangisi olursa olsun, her yapı tipine uygulanabilir. Her bir yapı elemanının, ısı köprülerine izin vermeyecek şekilde planlanıp dikkatlice uygulanması şartıyla iç mekanda istenilen değerlere ulaşılır. Nitelikli yalıtım sayesinde yapı kabuğu hava geçirmez, soğuktan, sıcaktan ve gürültüden korunum sağlanır. Tüm bunların ötesinde, kış ve yaz aylarında iç ortam ile yüzey sıcaklıkları arasında fark oluşmaması iklimsel konfor getirir ve evde yaşamın tadını çıkarmak kolaylaşır.

Zamanımızın %90’ını yaşam alanları, iş yerleri, okul ve oyun alanları gibi kapalı ortamlarda harcıyoruz.

Bir gün içinde harcanan zamanın yüzdesi

Erkek

Kadın

 

*20-74 yaş arası

Kaynak: 2004 Avrupa komisyonu , Eurostat araştırması, Avrupalı kadın ve erkekler bir günde zamanlarını nasıl harcıyorlar

MULTİ KONFOR BİNALARIN FAYDALARI

Çatı, Merdivenler, Havalandırma, Camlar, Borular Işıklandırma, Duvarlar, Zeminler
MULTİ-KONFOR 
BİNALAR KİTABI 

Multi Konfor binalar kitabını dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İNDİR

Multi Konfor