Sıkça Sorulan Sorular

Saint-Gobain ile ilgili sıkça sorulan sorulara ve cevaplarına aşağıdan erişebilirsiniz. Burada yer almayan sorular için turkiyedelegasyonu@saint-gobain.com adresine e-posta göndererek, dilerseniz web sitemiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

  

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain, 4 kıtada, 67 ülkede, 170.000 çalışanıyla yaşam kalitesine ve ortak geleceğimize önemli derecede etki eden malzeme ve çözümler geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Saint-Gobain, "Yapı Malzemeleri", "İnovatif Malzemeler" ve "Yapı Malzemeleri Dağıtımı" olmak üzere 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Grubun sosyal sorumluluk vizyonunun bir yansıması olarak 2008 yılında kurulan, Saint-Gobain Vakfı, 2017 yılına kadar 144’den fazla sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız

İş başvurularınızı İnsan Kaynakları sayfamızda bulunan Kariyer bölümünden iletebilirsiniz. Kariyer bölümümüzden Türkiye’de faaliyette bulunan tüm Saint-Gobain Markalarının açık poziyonlarını görebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

Şikayet, görüş ve önerilerinizi dilerseniz turkiyedelegasyonu@saint-gobain.com adresine e-posta göndererek, dilerseniz web sitemiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

İletişim Formu

Multi Konfor; neredeyse sıfıra yakın enerji kullanımını hedefleyen, sürdürülebilir, ekolojik, ekonomik ve sosyal etmenleri göz önünde bulunduran, yüksek enerji tasarrufuyla birlikte maksimum ısıl konfor sunan, kusursuz akustik ve görsel konfor ile kaliteli iç ortam havası, yangın korunumu ve güvenliği sağlayan binalardır.

Detaylı bilgi için tıklayınız