Weber

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber, 60 ülkede 180’in üzerinde üretim tesisi ve 10.000 çalışanıyla Saint-Gobain Grubu’nun yapı malzemeleri iş kolunda faaliyet göstermektedir.

Weber

Weber

Weber,  bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir. Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre etmiştir.

Yenilikçi ve çevreci yaklaşımında sürekliliği önemseyen Weber, 2014 yılında, tüm çimento esaslı seramik yapıştırıcıları için gerçekleştirilen yaşam döngüsü analizlerinden (LCA) sonra seramik yapıştırıcıları için (bağımsız bir kuruluş olan Institut Bauen und Umwelt e.v tarafından onaylanarak) Türkiye’deki ilk EPD (çevresel ürün deklarasyonu) sertifikasını almıştır.

2015 yılında,  çimento esaslı seramik yapıştırıcıları ve derz dolgularının çevreye zararlı madde salımı yapmadığı, çok düşük emisyona ve çok düşük uçucu organik bileşen (VOC) miktarına sahip olduğu, EMICODE® EC1PLUS, uluslararası bir kurum olan GEV (Gemeninschaft Emissionskontrollierte Verlegewerkstoffe Klebstoffe und Bauprodukte e.V.) tarafından belgelenmiş ve Weber bu ürün gamları için EC1PLUS sertifikası almıştır.

Köklü yerel bilgi birikimini, uluslararası AR-GE deneyimi ile birleştiren Weber, bu sayede iş ortakları için dünya genelinde çok zengin bir bilgi kaynağına hızlı bir şekilde erişebilmekte, geniş bir ürün portföyü sunabilmektedir.

HABERLER

WEBER

Saint Gobain Weber Yapı Kim. San. Ve Tic. A.Ş

Kemalpaşa OSB Mahallesi, Kuyucak Yolu Sokak No: 284 35730 Kemalpaşa /İzmir, TürkiyeHaritada Gör

0 232 397 07 00

0 232 397 08 00

info@weber.com.tr

https://www.weber.com.tr