Vetrotech Saint-Gobain

Vetrotech Saint-Gobain, inşaat ve denizcilik sektörleri için sürdürülebilir, yangına dayanıklı ve yüksek güvenlikli camların geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmıştır.

VETROTECH
 

Vetrotech_logo

40 yılı aşkın bir süredir camlı koruma çözümlerinde dünya lideri ve öncü olan Vetrotech için insanların güvenliği her şeyden önce gelir. Vetrotech yaşam alanlarını daha güvenli hale getirmenin savunucusu olup, yönetmelikler veya standartlara uygunluk konusunda taviz kabul etmez.

Bu amaçla Vetrotech, tüm paydaşların iç huzuru için yaşadığımız, çalıştığımız, eğitim aldığımız veya bir araya geldiğimiz mekanlarda en yüksek standartlarda emniyet ve güvenlik sağlamak adına binanın çevresel etkisini arttırırken aynı zamanda çevreye uyum sağlayan, her türlü mimari ihtiyaca uyarlanmış koruma camı çözümleri üretir.

Vetrotech, her türlü risk senaryosunu veya tehdit düzeyini ele almak için proje bazlı tasarım desteği sunar. Üç kıtada yedi üretim tesisi ve 1.000'den fazla çalışanıyla Vetrotech, tüm dünyaya yayılmış bölgesel satış ofisleri aracılığıyla 60'tan fazla ülkedeki müşterilerine güvenilir destek ve tedarik sağlar.

Uygulamalar

CAM BÖLME DUVAR

Cam, yüksek kaliteli bölme duvarlar oluşturur ve zarif açık alanlar yaratır.

PENCERE 

Can güvenliği sağlayan pencereler için yangına, saldırıya, kurşuna ve patlamaya dayanıklı bir cam yelpazesi sunuyoruz.

CEPHE 

Cepheler ve sabit doğramalar için yangına dayanıklı, saldırıya dayanıklı, kurşun geçirmez ve patlamaya dayanıklı cam çözümleri sunuyoruz.

CAMLI YANGIN KAPISI

Camlı kapılar yangına, zorlamaya veya hırsızlığa karşı dayanıklıdır ve herhangi bir ahşap, çelik veya alüminyum profil ile uygulanabilir. Maksimum şeffaflık için benzersiz, tamamen camlı, çerçevesiz yangın kapımız LUNAX'ı keşfedin

IŞIKLIK VE EĞİMLİ CAMLAR

Geniş ve açık mimari oluşturmak için doğal ışığın kullanıldığı çatı pencereleri ve eğimli camlar yoğun talep görmektedir.

YÜRÜNEBİLİR CAM ZEMİNLER

Vetrotech

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok
No:21 Esas Ofispark K4,
34843 Maltepe/İstanbul Turkey Haritada Gör

0 216 250 12 22

iletisim.turkiye@saint-gobain.com

https://www.vetrotech.com/