Tape Solutions

Saint-Gobain Bant Çözümleri 50 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli bant, köpük ve film ürünleri sunan
öncü bir küresel tedarikçi olmuştur.

saint

Saint-Gobain Tape Solutions

tape

Saint-Gobain Bant Çözümleri 50 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli bant, köpük ve film ürünleri sunan öncü bir küresel tedarikçi olmuştur. Tek ve çift taraflı yapışkan bantlar, contalama köpükleri ve özel filmler içeren geniş ürün yelpazemiz, elektronik, enerji, havacılık ve uzay, sanayi, otomotiv, inşaat ve tıp dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde, en zorlu uygulamalarda ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak adına özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçilik, teknik bilgi birikimi ve pazar liderliğinden oluşan güçlü mirasımız sayesinde, rakipsiz destek, üstün kalite ve uygulamada benzersiz uzmanlığımızı sunduğumuz müşterilerimizle çeşitli zorlukların üstesinden gelmek adına iş birliği içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.

BIOLINK®: Hassas uygulamalar için özel olarak tasarlanan ve geliştirilen solvent içermeyen, yüksek performans sunan akrilik bantlarda uzman. Kendinden yapışkanlı bant çözümlerimiz, üretimde kullanılan tescilli UV Kürleme teknolojisine özgü performans özellikleri sunmaktadır. Taşıdığı özellikler arasında yıpranmaya karşı uzun süre dayanıklılık, düşük ve yüksek enerjili yüzeylere mükemmel yapışma, saydam ve sararmayan tutkallarımızda yüksek şeffaflığın yanı sıra üstün çevresel, kimyasal ve sıcaklık direnci de bulunur.

CHR®: Isı tutma, ısıl püskürtme, kompozit kalıplama, elektrik yalıtımı ve çok daha fazlası için tasarlanan, basınca duyarlı yapışkan bantlar.  Fiberglas, cam bezi, folyo, film, kağıt veya silikon fark etmeksizin, bu ürünler her türlü zorluğa direnmek ve ekstrem koşullarda performans göstermek için tasarlanmıştır.  

H-OLD: Bu ürün grubu, çok çeşitli pazar ve uygulamalara yönelik özel yapışkan bantlardan oluşan geniş bir yelpaze sunar. Bu zengin ürün ailesinde sunulan taşıyıcı ve tutkallar, elektromekanik, yapı ve inşaattan, ulaşım, endüstriyel birleştirme ve maskelemeye kadar birçok kullanım alanındaki ihtiyaçları karşılamak üzere, yüksek dielektrik ve sıcaklık direnci, kimyasal ve mekanik direnç ve gerilme dayanımı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

NORBOND®: Bu akrilik, poliüretan ve polietilen bantlar; amblem ve plakalar, yan gövde kaplamaları, lastik denge ağırlıkları, cam bölme yapıştırma ve dış cephe cam kaplamalarda köpük ara parçasıolmak üzere birçok dış bileşenin yapıştırılması için çeşitli seçenekler sunar. En zengin ürün portföylerimizden biri olan bu bantlar, çeşitli sıkıştırma, kalıp kesme, gerilim dağılımı, yapışma ve termal aralıkları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

NORGARD: Üstün performanslı polimer filmlerden oluşan en kapsamlı film serisi. Saint-Gobain 40 yılı aşkın tecrübesiyle üst sınıf polimerleri seçip özel film olarak işleyerek, sıcaklık, kimyasal ve dielektrik performans açısından mükemmel bir kombinasyonu kullanımınıza sunar. FEP, PFA, PTFE, ETFE, ECTFE, PI ve UHMW-PE dahil olmak üzere her çeşit polimerden yararlanıyoruz.

NORSEAL®: Çeşitli yoğunluklarda, hücre yapılarında, güçlendirilmiş veya güçlendirilmemiş seçeneklerle sunulan silikon köpük, silikon kauçuk sünger, üretan, poliüretan köpük ve polivinil klorür köpük ürün ailesi, hem performans hem de kullanım alanı bakımından zengindir.