Norton

Norton 130 yılı aşkın tecrübesiyle aşındırıcı pazarına çözümler üretmektedir. 

Norton

Saint-Gobain Norton

Norton

Yaşam alanları ve inşaat piyasasının dünya çapında lideri Saint-Gobain‘in bir markası olan Norton; kesme, taşlama, kaynak dikişi temizleme, finisaj ve polisaj konularında tüm pazarlara, malzeme ve uygulamalara yönelik olarak en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Norton tüm pazarlara hitap etmekte, her malzeme çeşidine yönelik çözümleriyle en ileri teknolojiyi en makul fiyata sunmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaçlarınız arttıkça, Saint-Gobain‘in dünya çapındaki teknik uzmanlığına erişiminiz günlük uygulamalarınızda fark yaratabilmeniz adına daha da önem kazanmaktadır. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan 61 üretim tesisi, 8 mükemmeliyet merkezi, 4 taşlama teknoloji merkezi ve 3 Ar&Ge / İnovasyon merkezi sayesinde Norton’un, her lokasyonun bölgesel teknik uzmanlık bilgisine erişimi bulunmaktadır.

Türkiye’de ise 80’li yıllarda satış faaliyetleri temsilcilikle başlamış, 2013 yılında şirketleşme yoluna gidilmiştir. Türkiye'deki hızlı büyüme stratejisi kapsamında 2014 yılında grup bünyesindeki en modern teknoloji ve ekipman ile donatılan, Eskişehir taşlama ve kesme taşı tesisi kurulmuştur, yerli & yabancı pazarlar için üretim yapılmaktadır.

Norton, güçlü bir kuruluş olarak günlük yaşamınızda,  size hizmet vermekten gurur duymaktadır. 79 ülkede 11,000 ‘e yakın çalışanıyla yerel çözümler üreten küresel bir markadır. Evde veya işte her gün kullandığınız malzemeleri, çalışanlarımız tespit edip üretip, dağıtımını ve satışını gerçekleştirmektedir. Tecrübeye dayalı bilgi birikimi sayesinde, ekibimiz sizlere güçlü, hassas, kullanımı kolay aşındırıcı çözümler üretme imkanı sağlamaktadır.

Çünkü Norton için önemli olan sizin önem verdiğiniz konularda çözümler sunulmasıdır.

NORTON

Saint-Gobain Inovatif Malzemeler ve Aşındırıcı San. Tic. A.Ş. 

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9, 34843 Maltepe/İstanbul , Türkiye Haritada Gör

info.sgatr@saint-gobain.com

+90 216 217 12 50

http://www.nortonabrasives.com/tr-tr