Ecophon

Saint-Gobain Ecophon, insanların refahını ve performansını artırarak iyi bir çalışma ortamına katkıda bulunan akustik ürünler ve sistemler geliştirir, üretir ve pazarlar.

Ecophon

EcophonSaint-Gobain Ecophon, insanların refahını ve performansını artırarak iyi bir çalışma ortamına katkıda bulunan akustik ürünler ve sistemler geliştirir, üretir ve pazarlar. Verdiğimiz söz “A Sound Effect On People” yaptığımız her şeyin özüdür.

Ecophon'un 14 ülkede iş birimleri, dünya çapında 30 ülkede delegasyonları ve yaklaşık 800 çalışanı bulunmaktadır. Merkez ofisi, İsveç'in Helsingborg kentinin hemen dışındaki Hyllinge'dedir.

Yaşam dış ortama uygun yaratılmış olsa da, insanlar bugün vakitlerinin% 90'ından fazlasını iç mekanlarda geçiriyor. İç mekandaki gürültü bizi düşündüğümüzden daha fazla etkileyip stres, yorgunluk ve düşük performansa neden olabiliyor.

Yaklaşık 60 yıllık deneyime sahip Ecophon, insanların huzurlu bir ortamda çalışabilmesi ve iletişim kurabilmesi için istenmeyen gürültüyü önemli ölçüde azaltan yenilikçi akustik çözümler sunuyor.

Göze, kulağa ve zihne hoş gelen doğal iç mekanlar yaratıyoruz.

Köklerimiz İsveç'te olduğu için yaklaşımımız inovasyon, kalite ve sürdürülebilirlik gibi İsveç değerleriyle beslenmektedir.

Ürünler

 • Ecophon Focus ™

  En kapsamlı sistem ailemiz Ecophon Focus, her zaman farklı uygulama tasarımları, formları, seviyeleri ve kurulum seçenekleri ile birçok uygulama alanına yönelik çeşitli alternatifler sunmaktadır.

 • Ecophon Master ™

  Her zaman akustik inovasyonu ön planda olan Ecophon Master, akustik açıdan zorlu ortamlar için sunduğu çözümler açısından eşsiz olup mükemmel ses yutumu ve konuşma netliği sağlar.

 • Ecophon Hygiene ™

  Hijyenik ve klinik olarak zorlu ortamlara yönelik geliştirilen Ecophon Hygiene, entegre sistemleri ile birlikte en zorlu ihtiyaçlara çözüm sunabilmektedir.

 • Ecophon Gedina ™

  Standardı belirleyen ve akustik tavan sektöründe referans alınan Ecophon Gedina, sınırlı tasarımlar ile yüksek fonksiyonel gereksinimlerin buluştuğu noktada uygun çözüm sağlamaktadır.

 • Ecophon Advantage ™

  Ecophon Advantage, akustik, nem direnci ve mekanik güçle ilgili temel gereksinimleri karşılayan ekonomik çözümler sunmaktadır.

 • Ecophon Sombra ™

  Sinemalar için kanıtlanmış bir akustik çözüm olan Sombra serisi, barlar ve gece kulüpleri gibi sosyal mekanlar için daima doğru ses ortamını yaratmayı mümkün kılmaktadır.

 • Ecophon Super G ™

  Darbe dayanımı ile ilgili yüksek talepler, zayıf bir ses ortamı olması anlamına gelmemektedir. Super G, oda aktivitesine ve darbeye dayanıklı gereksinimlere bağlı olarak farklı sistemlere sahiptir. Kumaş yüzeyi, spor salonlarında ve diğer...

 • Ecophon Akusto ™

  Akustik tavanlara tamamlayıcı olan Ecophon Akusto ™, akustik zorlukları çözerken, tasarım ve kurulumdaki mevcut trendleri takip etme fırsatları da sunmaktadır. Bir dizi renk ve farklı dokulu yüzeyler Akusto'un çeşitli uygulamalar için uygun...

 • Ecophon Solo ™

  Bağımsız askı üniteleri olarak kullanılan Ecophon Solo, tasarım özgürlüğüne ve sürdürülebilir mimari gelişmelere ayak uydurarak çarpıcı yeni ifadeler yaratma imkanı sağlayan çeşitli şekil ve boyutlarda tasarım yapma imkanı sunmaktadır.

Ecophon Turkey

Saint-Gobain Construction Products

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok.
No:21 Kat:4-5 Esas Ofispark,
34843 Maltepe/ İstanbul Haritada Gör

www.ecophon.com.tr