Saint-Gobain'in çok eskiye dayanan geçmişi ve asırlık deneyimine sahip çıkmak…

Bana göre Saint-Gobain’de bağlılık, şirket başarısına katkı sağlamak, enerjimizi işimize odaklamak, gelişime ve yeniliğe açık olmak anlamına gelmektedir.
Elvan Ereli

Bize işinizi ve sevdiğiniz yanlarını anlatabilir misiniz?

Sevkiyat Birimi personeli olarak görevim; günlük olarak yayınlanan günlük ürün stok sayım formunu dikkate alarak, Sipariş Destek Birimi çalışanları ve bayilerimiz tarafından (Rigiport üzerinden) Navision satış modülüne günlük olarak girilen onayı yapılan siparişlerin sevkiyat operasyonunu planlamak ve yönetmek.

Saint-Gobain’in köklü geçmişine asırlık tecrübesine duyulan güvene sahip çıktığımız için başarı odaklı, iyi bir takım çalışması ile işimizi yapmak bizlere gurur veriyor.

Size göre Saint–Gobain’de bağlılık ne anlama geliyor? Siz bu bağlılığa nasıl katkıda bulunuyorsunuz, işinize nasıl yansıyor?

Bana göre Saint-Gobain’ de bağlılık, şirket başarısına katkı sağlamak, enerjimizi işimize odaklamak, gelişime ve yeniliğe açık olmak anlamına gelmektedir. Şirketimizin belirlemiş olduğu sosyal ve kültürel alanda çalışmalara katılarak yardımcı olmaya çalışıyorum, bu çalışmalara katılmak kendime olan güvenimi ve şirkete olan bağlılığımı artıyor. Amaçlarımız olmadan amacımız için çalışamayız.

Bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz? 3 yıl içinde kendinizi nerede hayal ediyorsunuz?

Her bireyin kendine göre büyük hayalleri ve planlar vardır. Tüm bu hedeflere ve hayallere ulaşmak için neler yapabilirim onu düşünüyorum. Önümüzdeki 3 yılda yine kendimi Saint-Gobain bünyesinde farklı pozisyonlarda hayal ediyorum. Bu hayallerimin de gerçekleşmesini umut ediyorum.

Elvan Ereli

RIGIPS