Norton Winter

Winter otomotiv, türbin, rulman, takım ve cam endüstrileri için yüksek kaliteli, yenilikçi elmas ve CBN hassas taşlama ürünlerinde dünyanın önde gelen markasıdır. 160 yılı aşkın süredir, “performans, yenilik, hassasiyet ve kalite” değerlerinin üzerine oturttuğu bakış açısı ile bulunduğu pazarın öncüsü ve teknoloji lideri olarak hizmet vermektedir.

Winter

Winter otomotiv, türbin, rulman, takım ve cam endüstrileri için yüksek kaliteli, yenilikçi elmas ve CBN hassas taşlama ürünlerinde dünyanın önde gelen markasıdır.

norton winter 160 yılı aşkın süredir, “performans, yenilik, hassasiyet ve kalite” değerlerinin üzerine oturttuğu bakış açısı ile bulunduğu pazarın öncüsü ve teknoloji lideri olarak hizmet vermektedir.  
Türkiye’de Saint-Gobain Aşındırıcılar firması bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Winter, ürünlerinin % 75'inden fazlasını iş ortakları ile yakın işbirliği içinde geliştirmektedir.
Hassas Mühendislik Çözümleri sunan Winter, ürünlerinin %90’ı farklılaşan iş ortakları uygulamasına göre özel üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Winter, özellikle otomotiv, türbin, dişli, alet, cam, medikal ve elektronik pazarları için geniş bir taşlama çözümleri yelpazesi sunmaktadır.

NORTON WINTER

Saint-Gobain İnovatif Malzemeler ve Aşındırıcı San. Tic. A.Ş. 

Altayçeşme Mahallesi, Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9 34843 Maltepe-İstanbul, Türkiye Haritada Gör

0 216 217 12 50

0 216 442 40 74

info.sgatr@saint-gobain.com

www.nortonabrasives.com/tr-tr/Winter