1856’da kurulan Pont-à-Mousson fabrikası ile başlayan hikayesiyle Saint Gobain PAM, sfero döküm demir ve pik döküm demir komple teknik çözümleri ile dünyanın önde gelen üreticisi ve ihracat lideridir. Saint Gobain PAM, güvenilir, kurulumu kolay ve uzun ömürlü ürünler tasarlamaktadır.

PAM

PAM

Her zaman iş ortaklarının gereksinimlerini göz önünde bulunduran Saint Gobain PAM, tüm dünyadaki şubeleri, distribütörleri ve acenteleriyle iyi örgütlenmiş geniş bir satış ağına sahiptir. PAM, dünyada 20'den fazla üretim tesisi ve 10.000'den fazla çalışanı ile sadece ürünlerden fazlasını sunmak için her yerde ve her zaman hazır bulunmaktadır.

Saint Gobain PAM’in, 150'den fazla buluşu ve dünya çapında kayıtlı yaklaşık 1.500 ulusal patenti  mevcuttur. Fransa'da bulunan ana Ar-Ge Merkezi’nde,  iş ortaklarının gereksinimlerini daha iyi karşılamak için sürekli yenilikçi ürünler geliştiren 150 kişilik bir ekip çalışmaktadır.

Türkiye’de irtibat ofisi ve yetkili distribütörü bulunan Saint Gobain PAM, PAM markası altında, atık su ve yağmur suyu toplama için komple pik döküm drenaj sistemleri (boru, bağlantı parçaları, birleştirme kelepçeleri ve aksesuarlar) tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. PAM-GLOBAL® boru sistemleri 30 yılı aşkın bir süredir Fransa Fabrikalarında imal edilmektedir.

Saint Gobain PAM alt yapılar ve bina drenaj sistemleri tasarımcıları için daha iyi çözümleri taahhüt eden vazgeçilmez bir ortaklık sunmaktadır. PAM’in sunduğu tüm sistemler yerel kullanılabilirliği sağlamak için % 100 ticari dağıtım politikasına sahiptir.

HABERLER

PAM

Saint Gobain PAM

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. No:21 Kat:4-5 34843 Maltepe/ İstanbul Haritada Gör

0 216 250 12 20

0 216 386 27 53

www.pamglobal.com.tr