OneBond Türkiye

İster bir profesyonel ister bir müşteri olun ya da büyük-küçük onarım, inşaat veya tasarım ihtiyaçlarınız olsun... OneBond, yapıştırmazlık ve sızdırmazlık ürünleri ile size güven verir, hayatınızı kolaylaştırır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Onebond Türkiye

onebond

Kalıcı bağlar için...

OneBond dünyası, sektörünüz ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı anlama kabiliyetimizden güç alan ve yapıştırıcı bilgisi, uzmanlığı ve güncel çözümlerinden oluşan bir ticaret merkezidir. İhtiyaçlarınızı gerçekten önemsiyoruz. İster dosdoğru hızlı ve etkili sonuçlar isteyen bir profesyonel, ister akıllı bir katma değerli ürüne ihtiyacı olan bir mükemmeliyetçi, isterseniz de bolca desteğe ihtiyacı olan genç bir acemi olun, OneBond her zaman size uygun bir çözüm sunar.

Dünya lideri üretici Saint-Gobain Yüzey Çözümlerinin bir parçası olarak, hassas ve kullanıcı dostu çözümler sunuyor müşterilerimizin en karmaşık ve zorlu uygulamalarda bile her türlü malzemeyi yapıştırmasını sağlıyoruz. 32 ülkedeki 82 üretim tesisimizle esaslı uzmanlığımız Sanayi, Otomotiv Onarım, İnşaat ve Ticaret/DIY sektörlerine yayılıyor..

Ayrıca bu sadece bir başlangıç! Yenilikçi ürünlere yaptığımız sürekli yatırım yapmamız; ürün yelpazemizi sürekli olarak büyüttüğümüz ve hayatınızı daha da kolaylaştıracak yeni ve sonuçlara dayalı ürünler geliştirdiğimiz anlamına geliyor.

OneBond Türkiye

SAINT-GOBAIN İNOVATİF MALZEMELER VE AŞINDIRICI SAN.TİC. A.Ş

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9, 34843, İstanbul/Türkiye Haritada Gör

0 216 217 12 50

www.saint-gobain-abrasives.com

info.sgatr@saint-gobain.com