Norton Clipper

İnşaat endüstrisinde devrim yaratmış olan Norton Clipper, dünyanın ilk lazer elmas kesicisi üreticisidir.

NORTON CLIPPER

İnşaat endüstrisinde devrim yaratmış olan Norton Clipper, dünyanın ilk lazer elmas kesicisi üreticisidir. İlk duvar testeresinin icadı ile Amerika, Kansas’ta kurulmuş olan Clipper, 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekte, pek çok ülkede hizmet vermektedir.

Norton Clipper

Norton Clipper sunduğu tüm kesme, delme, taşlama ve zımparalama işleri ile  yapı ve inşaat sektörünün referans noktasıdır. Büyük ölçekli inşaat mühendisliği projelerinden toplu konut projelerine kadar farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştiren Clipper,  en güvenli makine, kesici ve aşındırıcılarla yüksek performansta hizmet sunmaktadır. Clipper, bu sayede hem sürdürülebilir hem de güvenli bir çalışma ortamının oluşmasına yardımcı olmaktadır.

Norton Clipper, başta demirli beton, granit, fayans, taş ve asfalt olmak üzere en yaygın yüzeylerdeki kesme işlemlerine yönelik en fazla elmas gereç çeşidine sahiptir. Ayrıca duvarcılık, zemin, fayans ve el testereleri, karotlu delme ekipmanı, zemin taşlama ekipmanı ve elektrikli kazıma aletleri ile de hizmet sunmaktadır.

NORTON CLIPPER

Saint-Gobain İnovatif Malzemeler ve Aşındırıcı San. Tic. A.Ş. 

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9, 34843 Maltepe/İstanbul , Türkiye Haritada Gör

+90 216 217 1250

+90 216 442 4074

info.sgatr@saint-gobain.com

www.nortonabrasives.com/clipper