ATLAS

Bir Saint-Gobain Aşındırıcılar markası olan Atlas, bir çok zımpara çeşidi, bantlar ile kesme ve taşlama taşlarını ürün gamında bulundurmaktadır. Türkiye’nin lider zımpara markası olarak üretimini Eskişehir’de yerel olarak sürdürmektedir.

Atlas Zımpara

Atlas zımpara

Su zımparaları, rulo zımparalar, moplar, flap diskler, kuru zımparalar, fiber diskler, sünger zımparalar, sonsuz bantlar ve kalibrelerden oluşan ürün yelpazesi, maskeleme bantları, kesme & taşlama taşları ve mastik ile genişletilmiştir.

Metalden mobilyaya, inşaattan çelik sanayiye kadar birçok sektöre hitap eden Atlas, her tür makinede ya da elde kullanılmaya uygun farklı ebatlarda üstün performanslı ürünler sunmaktadır.

2014 yılında Saint-Gobain Aşındırıcılar firması ile birleşmesinin ardından AR-GE yatırımlarını artıran Atlas, yüksek performanslı ürünleriyle pazardaki liderliğini sürdürmektedir. Atlas,  uzmanlığı  sayesinde iş ortaklarının ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamakta, sunduğu çözümlerin yanı sıra devamlı yenilenen ürün gamı ile de pazara öncülük etmektedir.

ATLAS ZIMPARA

Saint-Gobain İnovatif Malzemeler ve Aşındırıcı San. Tic. A.Ş. 

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye Haritada Gör

info.sgatr@saint-gobain.com

+90 216 217 12 50

https://www.atlasabrasives.com/tr-tr/