Atlas Zımpara

Kurulduğu 1980 yılından itibaren Türkiye’nin lider zımpara üreticisi konumunda olan Atlas Zımpara; Gebze’de yer alan üretim tesisinde modern ve gelişmiş makinalarla yüksek kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. 

Atlas Zımpara

Atlas zımpara

Su zımparaları, rulo zımparalar, moplar, flap diskler, kuru zımparalar, fiber diskler, sünger zımparalar, sonsuz bantlar ve kalibrelerden oluşan ürün yelpazesi, maskeleme bantları, kesme & taşlama taşları ve elmas kesme diskleri ile genişletilmiştir.
Metalden mobilyaya, inşaattan çelik sanayiye kadar birçok sektöre hitap eden Atlas Zımpara, her tür makinede ya da elde kullanılmaya uygun farklı ebatlarda üstün performanslı ürünler sunmaktadır.

2014 yılında Saint-Gobain Aşındırıcılar firması ile birleşmesinin ardından AR-GE yatırımlarını artıran Atlas Zımpara, yüksek performanslı ürünleriyle pazardaki liderliğini sürdürmektedir. Atlas Zımpara, Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ve Balkanlar’ın da önde gelen bant zımpara üreticisi konumundadır. Küreselleşen dünya standartlara uygun gerçekleştirdiği üretim ile dünyanın çeşitli bölgelerine ürün ihraç eden Atlas Zımpara,  uzmanlığı  sayesinde iş ortaklarının ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamakta, sunduğu çözümlerin yanı sıra devamlı yenilenen ürün gamı ile de pazara öncülük etmektedir.

ATLAS ZIMPARA

Saint-Gobain İnovatif Malzemeler ve Aşındırıcı San. Tic. A.Ş. 

Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. Esas Ofispark K:9, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye Haritada Gör

+90 216 217 12 50

+90 216 939 5800

info.sgatr@saint-gobain.com

http://atlas-zimpara.com.tr/