Civilİstanbul’un Ana Sponsoru Saint-Gobain

Saint-Gobain Türkiye, Weber ve İzocam Markaları ile Civilİstanbul’un Ana Sponsoru Oldu

İlki 2012 yılında "RİJİT" adı altında düzenlenmeye başlanmış olan ve 2014 yılından bu yana “CivilIstanbul Engineering and Architecture Conferences" adı ile gerçekleştirilmeye devam eden CivilIstanbul’un bu sene 13.sü, Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı Kulübü tarafından düzenlendi.

1-4.Mart tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen Civilİstanbul’24 etkinliğine, Ana sponsor olarak İzocam ve Weber markalarımız ile katıldık. İnşaat mühendisleri ve mimarların davetli olduğu etkinlik kapsamında seminerler, atölye çalışmaları ve teknik geziler düzenlendi.  

4 gün süren etkinliğin ilk günü Saint-Gobain Mimari Çözümler Müdürü Kubilay Büyüklü’nün Sürdürülebilir Gelecek İçin Saint-Gobain Mimari Çözümleri Sunumu ile başladı. Mimarlık ve inşaat mühendisliği öğrencileri tüm gün kendileri için hazırlanan konferans ve panellere katılım sağladılar. Bu sene ilk defa etkinliğin 3. gününde kariyer günlerine de yer verildi. Weber İnsan Kaynakları Sorumlusu Damla Köroğlu ve İzocam İnsan Kaynakları Yöneticisi Kübra Doğan’ın sunumları ile başlayan kariyer festivalinde öğrenciler sektörün önde gelen şirketleri ile bir araya geldi. Staj fırsatları, sektörün yeni mimar ve mühendislerden beklentileri gibi konular hakkında bilgi edinme şansını yakaladılar.

ytü