Saint-Gobain 2024’de de En İyi İşveren!

Saint-Gobain üst üste dokuzuncu kez “Global En İyi İşveren” seçildi. Saint-Gobain Türkiye ise Top Employers Institute tarafından verilen En İyi İşveren Ödülü’nün (Top Employer) sahibi oldu.

Saint-Gobain üst üste dokuzuncu kez “Global En İyi İşveren” seçildi. Saint-Gobain Türkiye ise Top Employers Institute tarafından verilen En İyi İşveren Ödülü’nün (Top Employer) sahibi oldu.

Faaliyet gösterdiği ülkelerin 40’ında bu ödülü almaya hak kazanan şirketleri ve iştirakleri ayesinde 2024 Top Employer Global sertifikasını almaya hak kazanan Saint-Gobain, geçen yıla oranla Top Employers Institute tarafından değerlendirilen 20 kriter arasından 13 kriterde önemli ilerleme kaydetti ve 8 kriterde yüzde 3’ten fazla artış gösterdi.

Bizi diğer şirketlerden ayıran kriterler, çalışanlarımızı bir araya getiren ve organizasyon içinde aidiyet duygusu yaratanlardır:

"Amaç & Değerler" kriterleri, etkileşimli amacımız olan "MAKING THE WORLD A BETTER HOME” tarafından temsil edilmektedir.

"Öğrenme Kriterleri", Grubun ekiplerimizin becerilerini geliştirmelerine sürekli destek olma çabasını gösterir. Saint-Gobain Üniversitesi sayesinde her yıl 100.000'den fazla çalışan en az bir eğitimden faydalanmaktadır.

"İşveren Markası" kriterleri, bizi tanımlayan yeni işveren vaadi tarafından desteklenir: "Nerede olursan ol, her gün benzersiz kişiliğini ve değerlerimizi rehberin olarak kullanarak daha sürdürülebilir bir dünya yarat".

"Etik ve Bütünlük" kriterleri, uzun yıllardır Grubun faaliyetlerine rehberlik eden Saint-Gobain'ın davranış ve çalışma prensipleriyle uyumludur.

Saint-Gobain'ın 9 yıl üst üste Top Employer Global sertifikalı olmaktan gurur duyması harika. Ancak en büyük gurur kaynağımız, ekiplerimizin mutluluğu ve gelişimidir.

Basın Bülteni